fbpx


Our Promotion

Save, Сэкономьте, Ahorrar
×
The 'Butterfly Ball' is Officially Over. What Next?/ "Бал Бабочек" закончен. Что дальше?/La Gala de Mariposas ha terminado oficialmente. ¿Qué sigue? (12 Feb 2024)

Unlock Your 'Butterfly Ball' Benefits: Certificates and Discounts Awaiting!
Откройте для себя преимущества «Бала Бабочек»: начинаем производить сертификаты и назначать скидки!
¡Desbloquea tus beneficios de la Gala de Mariposas: Certificados y descuentos te esperan!

× Sala Lekcyjna

Materiały dydaktyczne własnymi rękami.

More
06 Oct 2013 07:24 #12042 by hellene
Ines, it is awesome!

Back to the Mozart
The following user(s) said Thank You: Ines

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
03 Nov 2013 11:23 #12276 by Ines
Zrobiłam kolejną porcję małych kolorowych elementów. Wykorzystujemy je na lekcjach, układając z młodszymi uczniami obrazki do konkretnych utworów, by rozbudzić i rozwinąć wyobraźnię.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:
The following user(s) said Thank You: the Moon, алла

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Nov 2013 12:11 - 17 Nov 2013 12:50 #12366 by Ines
Bardzo spodobał mi się pomysł z puzzlami autorstwa the Moon. Od momentu, jak zobaczyłam wideo z tego postu , bardzo chciałam coś podobnego zrobić. Tu zdjęcie zrobione z wideo:
File Attachment:



Kupiłam dwa zestawy puzzli - podwójne i potrójne.
File Attachment:


I zaczęłam myśleć, robić przymiarki, drukować próbne nutki/obrazki.
File Attachment:

Potem już drukowałam na kartkach samoprzylepnych (kupiłam w sklepie dla plastyków), wycinałam, przyklejałam.

Te siedem sztuk będą się nadawały dla najmłodszych (czasem z moimi uczniami na lekcje przychodzi młodsze rodzeństwo). Oczywiście, literek jeszcze nie znają, ale połączą poprawnie ze względu na kolor i będą się uczyć podświadomie. :)):
File Attachment:



Reszta - dla trochę starszych. Jeśli chodzi o potrójne puzzle - zależało mi na tym, żeby nuty z różnych oktaw i w różnych kluczach były kojarzone ze sobą.
File Attachment:
File Attachment:


W podwójnych chciałam pomóc początkującym uczniom jak najbardziej utrwalić najczęściej używane przez nas nuty ze środka klawiatury, położenie nuty Do oraz kilka nut w kluczu basowym z oktawy wielkiej.
File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:
Last edit: 17 Nov 2013 12:50 by Ines.
The following user(s) said Thank You: Orangefrogisrael, scakmur, the Moon, Bright, алла

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Nov 2013 22:48 #12367 by the Moon
Вот это да!!! У вас фантазия! :blush: Отлично! :cheer:
The following user(s) said Thank You: Orangefrogisrael, Ines

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Dec 2013 20:07 - 14 Dec 2013 20:11 #12511 by Ines
Jakiś czas temu zobaczyłam w sklepie interaktywną książeczkę (dla dzieci od lat 3, firmy Jumbo). Książeczka przeznaczona do nauki liczenia. A ja pomyślałam, że przysposobię ją do nauki z teorii muzyki.

Oto kilka przykładowych stron - DO i PO przeróbce. Po wybraniu odpowiedzi musimy specjalnym "długopisem" dotknąć czarnej kropki. Jeśli wybraliśmy poprawną odpowiedź długopis zaświeci zieloną diodą i zagra melodyjkę :).

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:
Last edit: 14 Dec 2013 20:11 by Ines.
The following user(s) said Thank You: Orangefrogisrael, the Moon, алла

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Feb 2014 17:11 - 10 Feb 2014 19:01 #13626 by Ines
Jakieś 2 czy 3 tygodnie temu kupiłam plastikowe klocki. Wczoraj uzyskały nowe oblicze:

File Attachment:

File Attachment:

File Attachment:


Dodaje zdjecie Ciasto-Plasto, bo dalej jest o nim mowa.

File Attachment:
Last edit: 10 Feb 2014 19:01 by Ines.
The following user(s) said Thank You: hellene, Orangefrogisrael, the Moon, алла

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.107 seconds