Our 'Butterfly Ball' 2018 is going to start 15th of November. Are you getting ready for this? (Today)

Our 'Butterfly Ball' - 2018 Will be Held From December 15 to January 15
Prepare your best attire! Get ready for video recording. Don't miss this festive, beautiful and exciting event!

× Zapoznajmy

Cześć.

More
30 Apr 2016 10:18 - 30 Apr 2016 12:03 #22817 by IPab
IPab created the topic: Cześć.
Mam na imię Iwona. Jestem ciekawa ile osób w Polsce korzysta z programu Soft Mozart? :huh:
Last Edit: 30 Apr 2016 12:03 by IPab.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
02 May 2016 12:10 - 02 May 2016 12:21 #22820 by Ines
Ines replied the topic: Cześć.
Witam, pani Iwono! :)

IPab wrote: Jestem ciekawa ile osób w Polsce korzysta z programu Soft Mozart? :huh:

Tego raczej nikt nie wie, bo nawet jak korzystają to tutaj się nie chwalą.

Czy wypróbowała już pani demo? Jeśli tak, jakie wrażenia, jak dzieciaczki zareagowały, proszę się podzielić.
I jeszcze jedno - ciekawi mnie skąd pani dowiedziała się o istnieniu Soft Mozart?
Last Edit: 02 May 2016 12:21 by Ines.
The following user(s) said Thank You: IPab

• Magda
  • Magda's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
19 May 2016 04:59 #22877 by Magda
Magda replied the topic: Cześć.
Witam! My korzystamy z programu Soft Mozart, tzn. moja córka Agnieszka od 2,5 lat uczy się gry na pianinie u pani Inny z pomocą programu. Jesteśmy bardzo zadowolone, efekty można zobaczyć na forum www.softmozart.com/forum/40-sala-lekcyjn...5-2009.html?start=84 :)

More
20 Sep 2016 15:48 #24383 by IPab
IPab replied the topic: Cześć.
Witam Pani Inno.
Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz.
Moje dzieci zareagowały bardzo fajnie, niestety zabrakło nam systematyczności. Mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni ;)
O programie napomknął mi kiedyś znajomy, choć on sam niewiele wiedział na ten temat więc bardziej było to pytanie w moim kierunku. W tamtym momencie nie wiedziałam nic na temat tego programu a on nie potrafił sobie przypomnieć dokładnej nazwy. Po kilku miesiącach natrafiłam na filmik w internecie, przypomniałam sobie tamtą rozmowę... i zaczęłam szukać informacji... :)
Pozdrawiam serdecznie
Iwona P.

More
20 Sep 2016 15:52 #24384 by IPab
Oj... ten edytor niesamowicie przekształca wypowiedź :(

More
20 Sep 2016 15:59 #24385 by IPab
Ooooo... A teraz jest ok. Jeszcze nie wiem do końca dlaczego tak się dzieje, ale podejrzewam, że to przez tłumaczenie strony wychodzą takie "kwiatki" :)
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam

Time to create page: 0.056 seconds

Our Promotion