fbpx


Our Promotion

Save, Сэкономьте, Ahorrar
×
The 'Butterfly Ball' is Officially Over. What Next?/ "Бал Бабочек" закончен. Что дальше?/La Gala de Mariposas ha terminado oficialmente. ¿Qué sigue? (12 Feb 2024)

Unlock Your 'Butterfly Ball' Benefits: Certificates and Discounts Awaiting!
Откройте для себя преимущества «Бала Бабочек»: начинаем производить сертификаты и назначать скидки!
¡Desbloquea tus beneficios de la Gala de Mariposas: Certificados y descuentos te esperan!

× Zapoznajmy

Cześć.

More
30 Apr 2016 10:18 - 30 Apr 2016 12:03 #22817 by IPab
Cześć. was created by IPab
Mam na imię Iwona. Jestem ciekawa ile osób w Polsce korzysta z programu Soft Mozart? :huh:
Last edit: 30 Apr 2016 12:03 by IPab.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
02 May 2016 12:10 - 02 May 2016 12:21 #22820 by Ines
Replied by Ines on topic Cześć.
Witam, pani Iwono! :)

IPab wrote: Jestem ciekawa ile osób w Polsce korzysta z programu Soft Mozart? :huh:

Tego raczej nikt nie wie, bo nawet jak korzystają to tutaj się nie chwalą.

Czy wypróbowała już pani demo? Jeśli tak, jakie wrażenia, jak dzieciaczki zareagowały, proszę się podzielić.
I jeszcze jedno - ciekawi mnie skąd pani dowiedziała się o istnieniu Soft Mozart?
Last edit: 02 May 2016 12:21 by Ines.
The following user(s) said Thank You: IPab

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Magda
  • Magda's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
19 May 2016 04:59 #22877 by Magda
Replied by Magda on topic Cześć.
Witam! My korzystamy z programu Soft Mozart, tzn. moja córka Agnieszka od 2,5 lat uczy się gry na pianinie u pani Inny z pomocą programu. Jesteśmy bardzo zadowolone, efekty można zobaczyć na forum www.softmozart.com/forum/40-sala-lekcyjn...5-2009.html?start=84 :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Sep 2016 15:48 #24383 by IPab
Replied by IPab on topic Cześć.
Witam Pani Inno.
Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz.
Moje dzieci zareagowały bardzo fajnie, niestety zabrakło nam systematyczności. Mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni ;)
O programie napomknął mi kiedyś znajomy, choć on sam niewiele wiedział na ten temat więc bardziej było to pytanie w moim kierunku. W tamtym momencie nie wiedziałam nic na temat tego programu a on nie potrafił sobie przypomnieć dokładnej nazwy. Po kilku miesiącach natrafiłam na filmik w internecie, przypomniałam sobie tamtą rozmowę... i zaczęłam szukać informacji... :)
Pozdrawiam serdecznie
Iwona P.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Sep 2016 15:52 #24384 by IPab
Replied by IPab on topic Cześć.
Oj... ten edytor niesamowicie przekształca wypowiedź :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Sep 2016 15:59 #24385 by IPab
Replied by IPab on topic Cześć.
Ooooo... A teraz jest ok. Jeszcze nie wiem do końca dlaczego tak się dzieje, ale podejrzewam, że to przez tłumaczenie strony wychodzą takie "kwiatki" :)
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.071 seconds